fbpx

  1. Viru Auto tiim on väike ja ühtehoidev. Firma põhiväärtused on inimeste ja oskuste väärtustamine.
  2. Viru Auto kasvab ja areneb kiiresti ja jõudsalt. Ettevõte on ambitsioonikas ning uued võimalused ja tingimused arenguks on pideva tähelepanu all.
  3. Viru Autos töötamine on mitmekesine. Tegeleme mitmete eri valdkondadega ning pakume võimalust oma oskuseid täiendada ning mitmekülgset praktikat saada.
  4. Viru Auto pakub võimalust teha endale sobivat tööd. Sinu oskused on meie tugevus.
  5. Viru Auto pakub tänapäevast ja professionaalset töökeskkonda. Töökoda on puhas ning varustatud tipptasemel profiseadmetega.
  6. Viru Auto tiim on igakülgselt suunatud arengule. Arenda siin enda erialaseid oskuseid, arene inimesena ning ela täisväärtuslikku elu (või tule kaugemalt!) kaasaegses töökeskkonnas eestlaste juhitud ettevõttes rahulikus Keila linnas.
  7. Viru Auto pakub paindlikke võimalusi nii täis-, kui poole kohaga töötamiseks.
  8. Viru Auto väärtustab tööd ja selle tulemust ning ei jäta töötasust rääkimist tabuteemaks. Töökojas tööd jagub ning teenida on piltlikult öeldes võimalik nõnda palju, kui ise soovid. Lisaks arengu- ja karjäärivõimalustele pakub Viru Auto kõrget töötasu (alates 1500€ neto).
mehaanikud tehnikud elektrikud diagnostikud rehvivahetajad

Viru Auto otsib oma meeskonda mehaanikuid, elektrikuid, automaalreid ja tehnikuid! Kui meie nägemus heast töökohast klapib Sinu omaga, uuri lisainfot ja kandideeri SIIN.